3 טיפים שכדאי לדעת על עו"ד פלילי

לא פעם אנחנו שומעים בתקשורת על מקרים שבהם אנשים עושים את טעות חייהם ובוחרים בעורך דין פלילי שלא מלווה אותם באופן מקצועי מספיק. מדובר אמנם במקרים בודדים, ובכל זאת, הדבר גרם לנו לעצור את הכול מסביבנו ולכתוב מדריך ממוקד שיציג בפניכם, הגולשים, את הטיפים שכדאי לדעת על עו"ד פלילי כדי שתבחרו את העורך דין הטוב ביותר עבורכם.

 

טיפ מספר 1 – תבדקו את הניסיון של עורך הדין

זה הרי ידוע שניסיון זה (כמעט) הכול בחיים. אם אתם בוחרים בעורך דין באופן אקראי, מבלי לבדוק את הפרטים החשובים שיוצגו בפניכם במדריך הנוכחי, אתם עשויים למצוא את עצמכם תוהים למה עשיתם זאת לעצמכם. כדי שתוכלו לדעת שאתם בידיים טובות, אתם צריכים קודם כל ליישם את טיפ מספר 1 – לבדוק את הניסיון הקודם של עורך הדין. ככל שיש לו ניסיון רב יותר בתיקים שנוגעים להליכים הדומים להליך שלכם, כך גדל הסיכוי שעורך הדין יודע את העבודה. שכן, בכל פעם שהוא ניצב בבית המשפט, הוא מקבל יותר ביטחון ויותר ידע מפעם קודמת. עורך דין חדש בתחום, לעומת זאת, צפוי להגיע ללא ידע מספק. דבר שעשוי להשליך על תוצאות ההליך המשפטי נגדכם.

 

טיפ מספר 2 – תתרשמו מעורך הדין באמצעות שיחה ראשונית

כל עורך דין יאפשר לכם קודם כל להיפגש, לשוחח ולשמוע את הפרטים אודות המקרה שלכם. רק לאחר שתיערך פגישת ייעוץ שכזו, עורך הדין יציין בפניכם אם הוא מוכן לקחת את התיק על עצמו או שלא. במהלך פגישת הייעוץ, אתם גם כן תוכלו להחליט אם אתם מעוניינים בשירותיו או שמא, אתם בוחרים לחפש עורך דין אחר. לכן, ההמלצה שלנו היא להתרשם מהשיחה ולבדוק את הפרטים הבאים אודות עורך הדין במהלך הפגישה:

  • האם הוא משדר מקצועיות
  • האם המשרד שלו נראה מקצועי
  • האם אתם מרגישים חיבור והבנה עם עורך הדין
  • האם יש לו ניסיון רב בתחום

רק לאחר שתראו שכל הפרטים הללו תואמים לכם, תוכלו להחליט אם אתם מעוניינים להמשיך אתו את ההליך או שלא. שימו לב, לא נדרש מכם יותר מידי ידע לקבלת ייעוץ מעו"ד פלילי, אתם פשוט צריכים לתאם פגישה ולהתייצב עם מסמכים שונים.

 

טיפ מספר 3 – תשאלו חברים ומכרים

יכול להיות שאתם תתרשמו לטובה מעורך הדין שעמו נפגשתם. הוא יראה לכם מקצועי, אמין, אדיב ומה לא. אבל לפעמים, צריך להשאיר את תחושת הבטן בצד ולבדוק את העניין באופן מעמיק יותר. הכוונה היא לפנות אל חברים, מכרים, קולגות, קרובי משפחה או כל אדם אחר שאתם בוטחים בו ולשמוע את דעתו בנושא.

 

לסיום

כעת אתם יודעים את כל הטיפים שצריך לדעת על עורך דין פלילי, כך שנותר לכם רק ליישם אותם ולהגיע אל עורך דין מקצועי.

עורך דין פלילי

אולי יעניין אותך גם

עורך דין פלילי
עורך דין פלילי
כמה כסף עורך דין פלילי מרוויח

עריכת דין נחשבת לאחד המקצועות היוקרתיים שיש. העיסוק בחוק מקנה כבוד וכלים פרקטיים לחיים. עריכת דין פלילית נחשבת להתמחות מרתקת בתחום המשפט, שכן יש בה

קרא עוד »
מאזניים
עורך דין פלילי
כיצד בוחרים עורך דין פלילי?

בחירה נכונה של עורך דין מחייבת התייחסות אל תחום המומחיות שלו, מספר שנות הניסיון, ההמלצות שיש עליו והרקע המקצועי. אבל לצד כל השיקולים האלה, יש

קרא עוד »
עורך דין פלילי
העלמות מס

העלמות מס יכולות להתרחש במספר דרכים, אולם במידה והן מתגלות – אתם עומדים בפתחו של הליך פלילי. כל הפרטים החשובים ביותר לגבי העלמות מס, במאמר

קרא עוד »