כמה עולה עו״ד לענייני גירושין באזור המרכז?

לכל עו״ד קיים שכר טרחה בעבור השירות שניתן לנו, בתוך שכר הטרחה קיימות שעות העבודה על התיק שלנו, הפעולות והבירוקרטיה שיש לעשות עבור התיק. תפקידו של עו״ד לענייני גירושין הוא לנהל את התיק ולהשיג עסקה שתשרת בצורה הטובה ביותר את האינטרס שלנו. במאמר הבא נסביר איך נקבעת עלות שכר הטרחה, מהם המחירים, איך ניתן לחסוך ועוד.

 

איך קובעים עלות של עו״ד לענייני גירושין?

עו״ד לענייני גירושים יכול לגבות מכם את הסכום שנראה לו לנכון בהתאם למקרה שלכם ויסביר מהם השיקולים שלו ללקיחת התשלום בשקיפות והגינות. באופן הגיוני רוב האנשים שפונים לעו״ד עבור תיק הגירושין שלהם רוצים לדעת את העלות הממוצעת על מנת שיכינו את עצמם אליה.

בניגוד לתיקים אחרים בהם עו״ד מרוויח מגובה התביעה בתיקים מסוג זה בענייני משפחה, עו״ד מרוויח אחוז קבוע מתוך הסכום שנקבע לתשלום המזונות/ חלוקת הרכוש/ דמי העזבון.

 

מהם המחירים לשירות של עו״ד במרכז?

יש לציין שלשירות מסוג זה אין מחיר אחיד או טבלת מחירים שלפיה ניתן ללכת. קיימים שירותים בעולם המשפטים שלהם יש מחיר אחיד אך לא במקרה הזה מדובר. הסכום עלול להשתנות בהתאם למוניטין של המשרד המייצג, לוותק, מומחיות, סוג הליווי שיציעו ואזור פעילות. יכול לקרות מצב שבו משרד עו״ד בתל אביב יגבה 1000 ש״ח ולעומת זאת עורך דין גירושין בגבעתיים יגבה 800 ש״ח.

 

מה משפיע על גובה שכר הטרחה?

קיימים מספר סעיפים אשר משפיעים על גובה הטרחה. אזור המגורים- ערים בהן אחוז הגירושין גבוה עו״ד מנוסים יותר ולכן יגבו יותר. משפיע נוסף הוא סוג התיק- אם מדובר בתביעה בודדת למזונות או גם עריכת הסכם גירושין, הסכם ממון ועוד, כל אלו עלולים להשפיע על הסכום הסופי. בגדול המחיר משתנה בהתאם לאורך הליווי, ככל שהתיק יותר מורכב ונמשך יותר זמן כך תשלום הטרחה יעלה.

 

איך ניתן לחסוך בעלויות?

עלות של עו״ד לענייני גירושין עלולה להתחיל בכמה מאות ולהגיע עד עשרות אלפים ואף יותר. כמובן שהגיוני שתרצו לחסוך בעלויות השירות ולכן מומלץ להשוות בין כמה משרדים של עו״ד לענייני גירושין. חשוב שתזכרו כי תוצאות התביעה בעניין מסוג זה ישפיעו על כל מהלך חייכם ועל עתידכם הכלכלי ולכך מומלץ לא להקל ראש בייצוג שתבחרו.

 

מחיר ממוצע עו״ד לענייני גירושין במרכז

עו״ד לענייני גירושין הוא גם עו״ד לענייני משפחה. מחיר ממוצע של תיק גירושין משתנה בהתאם למורכבות התיק. שעת ייעוץ תעלה 300-500 ₪ , פגישת ייעוץ 500-1000 ₪, ניהול הליך משפטי 25,000-130,000 ₪, ניהול תביעה בודדת 8000-30,000 ₪.

מומלץ לבחור בעו״ד שייצג את האינטרס שלכם בצורה הטובה ביותר. בחרו את עו״ד על פי הניסיון שלו, המוניטין שלו והמקצועיות אל מול שכר הטרחה ויכולתכם הכלכלית.

עורך דין גירושין

אולי יעניין אותך גם

אם ותינוק
עורך דין גירושין
משמורת משותפת

משמורת משותפת הוא אחד מהסדרי השהות עם הילדים, בעת גירושי ההורים. המשמורת היא לעתים חלקית או מלאה, כך שאחד ההורים נושא במרבית נטל גידול הילדים

קרא עוד »
ריב על רכוש
עורך דין גירושין
עריכת הסכם גירושין

זוגות רבים בישראל בוחרים לסיים את פרק הנישואין ולהתגרש. לעיתים הדבר נעשה בדרך שלום, ולעיתים מלווה במחלוקות רבות. מקרים מהסוג השני מלווים בטעם רע, זאת

קרא עוד »