כל מה שצריך לדעת על ביטוחים כפולים בתחום המקרקעין

מתי בפעם האחרונה יצא לכם לשמוע על ביטוחים כפולים בתחום המקרקעין? אם עד כה לא בדקתם את הביטוחים שלכם, זה בהחלט הזמן הטוב ביותר לעשות זאת. בשנים האחרונות צצה תופעה שסוכנים שונים מבטחים את הלקוחות שלהם עם ביטוחים כפולים על מנת שהם יוכלו לקבל זיכוי כפול במקרה שבו מפעילים את הביטוח. ביטוח כפול אינו תורם לכם כמעט בדבר חוץ מתשלום כפול אותו תאלצו לשלם לכל אחת מחברות הביטוח שדרכן אתם מבטחים את המקרקעין שלכם.

כיצד יודעים האם יש לי ביטוח כפול בתחום המקרקעין?

כיום כל אחד יכול באמצעות האינטרנט להגיע אל התיק הביטוחי שלו, ושם לזהות האם קיימים ביטוחים כפולים על שמכם. מדובר בפעולה פשוטה יחסית אשר לא אמורה לגזול מכם זמן רב, ולכן מומלץ לעשות אותה בהקדם האפשרי. אם אינכם מבינים מספיק בתחום על מנת לזהות ביטוחים כפולים, תוכלו כמובן להיעזר בסוכן שלכם על מנת שיסייע לכם בתהליך. כמובן שכל העת מוטב לשמור על קשר רציף עם הסוכן שלכם על מנת לוודא כי אין לכם ביטוחים כפולים בתחום המקרקעין או בכל תחום אחר. ברגע שתדעו בדיוק על מה אתם מוציאים את הכסף שלכם, תוכלו לחסוך לא מעט כסף והוצאות מיותרות.

תוך כמה זמן מבטלים ביטוח כפול?

כיום אינכם נדרשים להתחייב לאף חברת ביטוח, כך שבכל רגע נתון תוכלו לעזוב חברת ביטוח אחת ולעבור לחברת ביטוח אחרת. זוהי הסיבה שהיום הרבה יותר קל ופשוט לבטל ביטוחים כפולים אשר עשיתם בתום לב, וברוב המקרים הפעולה אמורה להתרחש באופן מיידי. באפשרותכם אף לוודא תמיד מול חברת הביטוח מה מצב הביטוח שלכם וכמובן כמה עוד תשלומים נשארו לכם לשלם עד שהחשבון שלכם יהיה מאופס לחלוטין. אל תתפשרו על הצעות אטרקטיביות או טענות מוזרות שעשויות להשאיר אתכם עם כפל ביטוחי – זה בזבוז כסף מוחלט עבורכם, כסף שתוכלו לתעל אותו למקומות אחרים.

האם יש יתרון בביטוח כפול בתחום המקרקעין?

כמו שכבר אמרנו ביטוח כפול הוא ברוב המקרים בזבוז כסף מוחלט, ולכן ההמלצה הראשונה היא לבטל על סוג של ביטוח כפול אשר יש על שמכם. המטרה שלכם היא לקבל את הביטוח הטוב ביותר בתנאים הטובים ביותר, אך שיהיה לכם ביטוח אחד מכל סוג – גם ביטוח מקרקעין שהוא מהביטוחים החשובים ביותר שצריך לעשות כאשר נכנסים לבית חדש או כאשר יש ברשותכם דירה ישנה.

רוצים לבדוק איזה ביטוחים כפולים קיימים של שמכם? כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר https://harhabituach.co.il באמצעות האתר של הר הביטוח תוכלו לאתר את כל הביטוחים הכפולים – מעולם לא היה קל יותר לבטל את הביטוחים הכפולים על שמכם.

אולי יעניין אותך גם

עורך דין לרכישת דירה
עורך דין מקרקעין
למה צריך עו"ד לקניית דירה

ההחלטה לקנות דירה היא החלטה של זוגות רבים בישראל, והגעה לדירה משלך היא אחד החלומות הישראליים המובהקים. בנוסף לכך, בשל מחירי הדיור ההולכים ומאמירים, קניית

קרא עוד »
פטיש
עורך דין מקרקעין
עורך דין נדל"ן מומלץ

רכישת דירה, או נכס נדל"ן אחר, היא לרוב האנשים בישראל העיסקה הגדולה שיעשו במהלך החיים. היבטים רבים ומורכבים של העסקה ניתנים לבחינה ולדיוק רק בידי

קרא עוד »
ממאזניים וזכוכית מגדלת
עורך דין מקרקעין
עורך דין מקרקעין בחיפה

דיני המקרקעין בכל עיר הם שונים ודורשים היכרות וידע ספציפי. עורך דין מקרקעין אשר פעיל בעיר אחת, עשוי להיות פחות אפקטיבי באחרת, לפחות בתחילת דרכו,

קרא עוד »